Şimdi Yurt İçi Tatile Çıkma Vaktidir

Dolar ve Avro'nun yükselişi ile yurtdışı planlarını öteleyenler, yaz aylarında tatile çıkamayanlar, bu dönemde planlarını yurtiçi tatillerinden yana kullanmaya başladılar

Şimdi Yurt İçi Tatile Çıkma Vaktidir

Yaz aylarının o yoğun turist kalabalığının atlatıldığı ve aşırı sıcak günlerin geride kaldığı şu günlerde, yurtiçinde pek çok yer tatil için ideal. Peki tatil için sonbaharda en ideal yerler nereleri?

1) Taşucu/ Silifke

Mersin'in Silifke ilçesine bağlı Taşucu, Eylül ayında yaz kalabalığından çok uzak… Bunaltmayan tertemiz, ılıman havası ve çarşaf gibi deniziyle 'Geleceksen Eylül'de gel.' sözüne atıfta bulunuyor resmen. Taşucu'nda bir hafta dolu dolu zaman geçirebileceğinizi de hatırlatalım.

2) Side/ Manavgat

Akdeniz'in tatil başkenti Antalya'nın, gözbebeğidir Side. Yerleşimin M.Ö. 7. Yüzyıla kadar uzandığı bu beldede, tarihin en görkemli eserlerini gezerken keyifle keşfedip, çok etkileneceksiniz. Tatilcilerin yavaş yavaş elini eteğini çekmeğe başladığı, sadece az miktarda yabancı turistin ve sizler gibi buraların tadı sonbaharda çıkar diyenlerin geldiği yerdir Side.

Yardıma ihtiyacınız mı var?

+90 (850) 303 0399 Hafta içi hergün
Bizimle irtibata geçmek için telefon numaranızı bırakabilirsiniz.

Biz sizi arayalım